مهم ترین خصوصیات دستگاه فلزیاب EXP 5000 ساخت OKM آلمان

دستگاه فلزیاب EXP 5000 یک فلزیاب با فناوری پیشرفته است که در یک جعبه کوچک کنترل‌ های بسیار سبک و کاربردی قرار دارد که امکان اندازه‌ گیری خوب را با حافظه ۲۵۶ مگابایتی فراهم میکند تمامی داده های جمع آوری شده را میتوان با استفاده از نرم افزارهای سه بعدی، با ویژگی های اضافه شده (تاریخ، زمان، کاوشگر استفاده شده و غیره) روی کامپیوتر نمایش و تجزیه و تحلیل کرد بسیار آسان و دقیق میباشد همچنین همراه با کاوشگر 50 سانتی متری نصب شده بر روی یک تیر تلسکوپی، میتوانید طیف گسترده ای از لوازم جانبی اختیاری را قرار دهید یا به عنوان نسخه EXP5000 Pro آنها را همراه داشته باشید.

مهم ترین خصوصیات دستگاه فلزیاب EXP 5000 :

 • فرکانس کاری VLF جهت یونیزه کردن زمین
 • شامل چشم ویدیوئی جهت سهولت در تصاویر اسکن شده
 • سیستم کارکرد رادار الکترومغناطیسی Magnetic و آهن یاب
 • سیستم Live- Scan پویش زنده گرفتن تصویر بدون حرکت هندسی
 • دارای GPS موقعیت یاب مکانی
 • ذخیره ۱۰۰ تصویر در حافظه داخلی دستگاه فلزیاب
 • مجهز به نرم افزار سه بعدی Visualizer
 • ریز پردازشگر 300 مگاهرتز
 • توانایی انتقال تصاویر به کامپیوتر جهت بررسی آنها
 • عمق کاوش واقعی ۶ متر
 • دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی

تحلیل گروه مهندسی آلفا الکترونیک :

توجه داشته باشید که این فلزیاب ای ایکس پی ۵۰۰۰  نمیتواند تصویر واقعی به شما بدهد بعضی از شرکتها به دلیل عدم اطلاع صحیح به مشتری میگویند که شما با زدن این عینک میتوانید زیر زمین را ببینید در حالی که این عینک را خیلی از فلزیابها دارا هستند و صرفا یک چشم ویدیویی برای مشاهده اطلاعات به صورت گرافیکی است.

دستگاه فلزیاب EXP 5000

دستگاه فلزیاب EXP 5000 برای تشخیص فلزات در زیر خاک که امکان شناسایی فلزات را بدون نیاز به حفاری فراهم میکند طلا، نقره، مس، آلومینیوم، فلزات آهنی و انواع فلزات را تشخیص میدهد تشخیص یک هدف ممکن است صوتی، با آنالوگ گرافیکی، با دیجیتال یا گرافیکی با سیگنال نور به شکل منحنی روی نمایشگر باشد EXP5000 ناهنجاری‌ ها را در سطح زیرین اندازه‌ گیری میکند سپس میتواند حفره‌ ها، اجسام مدفون، رسوبات آب، ذخایر معدنی را تشخیص دهد این ابزار شامل بهترین فناوری جستجوی شناخته شده امروزی است.

دستگاه طلایاب ای.ایکس.پی 5000 دارای توابع زیر است :

 1. مغناطیس سنج : تشخیص فلزات فرومغناطیسی
 2. اسکن زمین : ایجاد نمایش های رنگی از زیرزمین به صورت سه بعدی
 3. تبعیض فلزات : فلزات گرانبها / فلزات اساسی
 4. فلزیاب _ تمایز فلز : طلا، نقره، آهن و آلومینیوم
 5. اسکن زنده : نمایش زنده زیرزمینی
 6. ترموگراف : اندازه گیری تفاوت دما
 7. ترمو اسکن : ایجاد تصاویر مادون قرمز به صورت سه بعدی
 8. گیرنده GPS : برای ناوبری

توضیحاتی مختصر در مورد توابع دستگاه گنجیاب EXP :

 1. مغناطیس سنج :
  با مغناطیس سنج یکپارچه میتوانید توده های مغناطیسی را در زمین جستجو کنید همچنین برای تشخیص اجسام کوچک روی سطح مفید است حداکثر عمق جستجو تقریبا 2 متر است تابع مغناطیس سنج را میتوان با پروب های سوپر سنسور ، آنتن برای تونل ، سنسور پخش زنده استفاده کرد
 2. اسکن زمین :
  حالت اسکن زمینی را میتوان به صورت جداگانه تنظیم کرد و یک صفحه نمایش گرافیکی سه بعدی ایجاد میکند شما میتوانید تا صد اسکن را با تشخیص سیگنال GPR ذخیره کنید تا دقیقا در محل خود بازگردید و به طور دقیق جستجو کنید این اجازه میدهد تا اسکن های سه بعدی را ایجاد کنید و عمق و بسیاری از اطلاعات دیگر را تا 25 متر نشان دهید.
 3. تبعیض :
  با استفاده از Super Sensor میتوانید فلزات نجیب و آهنی را تشخیص دهید و حفره ها را تشخیص دهید تفکیک فلزات میتواند به عمق 25 متر برسد که عملکرد فلزیاب را میتوان با پروب سوپر سنسور استفاده کرد.
 4. فلزیاب :
  در این عملکرد شما یک فلزیاب با عملکرد بالا با تشخیص فلز دارید. اجسام آهنی با عملکرد تشخیص طلا، نقره، آلومینیوم و غیره تقریبا 2 متر هستند که عملکرد فلزیاب را میتوان با پروب سیستم DDV استفاده کرد.
 5. پخش زنده :
  سیستم Livescan تصاویر گرفته شده را مستقیما روی عینک زیرزمینی dell’EXP5000 نمایش میدهد lLampiezza پروب 50 سانتی متر است تشخیص تا 25 متر است تابع Thermoscan را میتوان با پروب سنسور پخش زنده استفاده کرد.
 6. ترموگراف :
  با تشخیص تغییرات دمای سطح زمین، میتوان ناهنجاری ها را بر اساس مناطق گرم یا سرد تشخیص داد ترموگراف FS به شناسایی و مکان یابی خاک غیرعادی کمک میکند تابع ترموگراف را میتوان با پروب FS-ترموگراف استفاده کرد.
 7. ترمو اسکن :
  با تشخیص تغییرات دمای خاک، FS-Thermoscan یک اسکن رنگی گرافیکی بر اساس تغییرات حرارتی ارائه میدهد تمام اغتشاشات حرارتی روی صفحه نمایش پیدا و اسکن میشوند تابع Thermoscan را میتوان با پروب FS-Thermoscan استفاده کرد.
 8. گیرنده GPS :
  این گیرنده یکپارچه هر اندازه گیری ثبت شده را به منطقه اندازه گیری مناسب خود ارجاع میدهد اگر دقیقا نمیدانید کجا اندازه گیری انجام شده است، فلزیاب eXp 5000 میتواند شما را به مکان مربوطه هدایت کند.

دستگاه گنج یاب Exp 5000 :

پس در نتیجه دستگاه فلزیاب EXP 5000 یک ابزار اندازه گیری جدیدترین فناوری است و به طور خاص برای استفاده حرفه ای ساخته شده است از طریق عینک ویدئویی ارائه شده، اشیاء مدفون مانند جعبه، لوله، فلزات و همچنین حفره ها و اتاق های قبر زیر سطح بلافاصله قابل مشاهده میشود علاوه بر این، عینک ویدئویی برای جستجو در طول شب بهینه شده است و همچنین در برابر نور خورشید مزاحم در روز محافظت میکند.
همچنین Earth Imager eXp 5000 شامل یک واحد کنترل به راحتی قابل جابجایی است که استفاده از آن را در مناطق مختلف آسان تر میکند این دستگاه با تجهیزات جمع و جور خود در زمین هایی که دسترسی به آنها دشوار است نیز آسان است.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه گنجیاب Exp 5000 میتوانید
به سایت خرید دستگاه طلایاب مراجعه نمائید.