فلزیاب ALPHA SX7000

فلزیاب ALPHA SX7000 | قیمت فلزیاب 

فلزیاب ALPHA SX7000 | قیمت فلزیاب 

در این مقاله به معرفی دستگاه فلزیاب ALPHA SX7000 که یکی از قدرتمندترین دستگاه های موجود بازار است می پردازیم، هر علاقمند به کاوش و جستجوی اهداف در زیر خاک، مایل است تا دستگاهی خریداری کند که در حین پیشرفته بودن، عمق نفوذ بالایی داشته باشد و بتواند به نیازهای اساسی گنج یابی پاسخ دهد، فلزیاب آلفا اس ایکس7000 ( Alpha SX 7000 ) که پرچمدار محصولات شرکت آلفا الکنرونیک می باشد که توانسته رضایت کاربران را جلب کند.

 

فلزیاب ALPHA SX7000

عمق نفود گنج یاب ALPHA SX7000

عمق نفوذ و کاوش دستگاه طلایاب یکی از اولین مواردی است که برای هر کاربری سوال می شود، دستگاه فلزیاب آلفا اس ایکس 7000 به صورت مفید دارای 6 متر عمق نفوذ می باشد، این رقم در مقایسه با دیگر دستگاه های موجود در بازار مناسبترین است. یعنی در تست هایی که به مشتریان هنگام تحویل محصول داده می شود 6 متر بصورت کامل توسط خود مشتری و مسئولین فروش شرکت تست می شود.

امکانات فلزیاب آلفا اس ایکس 7000

بطور کلی فلزیاب ALPHA SX7000 دارای سیستم کاری پالسی و دستگاهی از ترکیب تصویری و آنالوگ و دیجیتال می باشد. این فلزیاب تصویری بر پایه نرم افزار اندروید کار می کند و یونیت اصلی این دستگاه، خروجی آنالیزهایی که از زمین می کند را به نمایشگر خود که با نرم افزار اندروید نوشته شده ارسال می کند.

تبلت اندرویدی در طلایاب آلفا اس ایکس 7000 به عنوان نمایشگر مورد استفاده می باشد که نرم افزار آن توسط شرکت (custom) سفارشی سازی شده و تمام منوهای مربوط به دستگاه در این نرم افزار و تبلت پیاده شده است که یونیت اصلی دستگاه توسط اتصال (Wi-Fi) بهم متصل می شوند، در تبلت امکاناتی مانند: نشانگر عمق، تصویر گیری رنگی از شی، نشانگر میزان حساسیت، نشانگر باتری یونیت و تبلت و… نمایش داده میشود.
بالانس دستگاه دستی و غیر اتوماتیک است و بصورت بسیار راحت توسط کاربر بالانس انجام می شود.

در مورد تصویر گیری دستگاه فلزیاب آلفا اس ایکس7000 این مورد را در نظر داشته باشید که تصویر تقریبی از فلز سنس شده به کاربر می دهد. اصول کار این تصویر گیری حرکت حول محور XوY است که در باید از روی نقطه ای که به وجود فلز شک دارید باید بصورت طولی و عرضی رد شوید( که این موارد در بخش آموزش کار با فلزیاب آلفا alpha sx 7000 ) به صورت جامع توضیح داده می شود.

 

طلایاب ALPHA SX7000

ویژگی های فلزیاب ALPHA SX7000 PRO

1. امکان نفوذ و شناسایی تا عمق 5 تا 8 متر
2. قابلیت تفکیک فلزات به صورت Just Gold
3. امکان حذف ذرات و املاح سطحی تا 90%
4. قابلیت جستجو و کاوش در مناطق با رطوبت بالا
5. امکان کار در مناطق کوهستانی و صخره ای
6. قابلیت شعاع زنی از 100 الی 500 متر
7. قابلیت فیلتراسیون به صورت 6 مرحله ای
8. امکان اسکن Live و اسکن از فلزات با دقت بالا
9. دارای نشانگر عمق تخمینی
10. دارای نشانگر رادار برای شناسایی فلزات سطحی
11. دارای نشانگر میزان حساسیت به صورت درصدی
12. دارای آپشن کار در محیط های ساحلی
13. امکان شناسایی حفره ها و تونل ها
14. قابلیت تحلیل هوشمند نرم افزاری
15. قابلیت حذف پارازیت ها و نویز های مزاحم

اسکن های انجام شده با طلایاب ALPHA SX7000

در سمت چپ تصاویر، اسکن های گرفته شده با دستگاه آلفا اس ایکس 7000 را مشاهده میکنید.

اسکن دستگاه ALPHA SX7000

سکه طلا

اسکن فلزیاب ALPHA SX7000

خنجر طلایی

اسکن ALPHA SX7000

شمش طلا

اسکن با دستگاه ALPHA SX7000

کاسه طلایی

قیمت گنج یاب Alpha Sx7000

شما میتوانید از یک ردیاب با قیمت مناسب همراه این فلزیاب قدرتمند استفاده کنید، بدون شک دستگاه نقطه زن alpha sx 7000 در واقع نیاز شما را از لحاظ داشتن دستگاه دیگری برطرف می کند. همانطور که می دانید برای کاوش در منطقه ای که شناختی نسبت به آنجا ندارید توصیه می شود اول ردیاب استفاده کنید. بعد از مشخص کردن محدوده می توانید با نقطه زن آلفا دقیقا مشخص کنید که در کجا و چه عمقی هدفی وجوددارد. برای کسب اطلاع دقیق از قیمت فلزیاب میتوانید به صفحه لیست قیمت فلزیاب کلیک کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + هفت =