فلزیاب استاندارد Nexus SE

فلزیاب استاندارد Nexus SE | دقت بالا در تشخیص

فلزیاب استاندارد Nexus SE | دقت بالا در تشخیص 

فلزیاب استاندارد Nexus SE که دارای محدوده فرکانس بسیار پایین (VLF) است، برای استفاده هم در خشکی و هم در سواحل شور آب طراحی شده است، Nexus Standard SE به عنوان یک فلزیاب همه منظوره طراحی شده است که می تواند اهداف کوچک و بزرگ را در اعماق خارق العاده تشخیص دهد، اگر با هر یک از سیم پیچ های جستجوی اضافی (باند Nexus Standard SE) استفاده شود، تبدیل به یکی از همه کاره ترین فلزیاب های موجود در بازار می شود.

Nexus Standard SE به گونه ای طراحی شده است که یک فلزیاب همه منظوره باشد که می تواند اهداف کوچک و بزرگ را در اعماق بسیار زیاد پیدا کند، سیم پیچ استاندارد ارائه شده استاندارد SE دوگانه 9 اینچی است و این برای اکثر عملیات جستجو ایده آل است.

 

فلزیاب استاندارد Nexus SE

 

توضیحات Nexus Standard SE

یک فلزیاب را می توان در هر یک از حالت های عملیاتی زیر استفاده کرد: تمام فلزی، متمایز، نوسانگر کنترل شده با ولتاژ (VCO، نوسانگر کنترل ولتاژ) یا در ترکیب بین آنها.
این فلزیاب دارای دو سیم پیچ استاندارد مجهز به “9” (دوگانه) است و این برای اکثر شرایط جستجو عالی است، محدوده سیم پیچ جستجوی اضافی به شما امکان می دهد با یافتن اهداف کوچک در شرایط دشوار، جستجوی خود را بهینه کنید، همه کویل ها قادر به تشخیص بیشترین و کمترین اهداف هستند.

 

گنج یاب استاندارد Nexus SE

طراحی فلزیاب استاندارد Nexus SE

Nexus Standard SE به صورت دستی ساخته می‌شود، بنابراین ممکن است تفاوت‌های زیبای جزئی بین واحدهای جداگانه وجود داشته باشد، هر سیم پیچ برای جستجوی فرکانس کمی متفاوت در محدوده پروژه پیکربندی شده است تا تداخل سایر فلزیاب های NEXUS را به حداقل برساند.
برای دستیابی به بهترین نتایج با Nexus Standard SE، (مانند هر فلزیاب دیگری)، درک گزینه ها و تنظیمات خود دستگاه بسیار مهم است، تجربه قبلی در استفاده از فلزیاب مفید خواهد بود، اما یک مبتدی می تواند بر Nexus مسلط شود، کاربران باید تمرین و آزمایش کنند تا بهترین نتایج را در هر زمینی به دست آورند.

در صورت تمایل میتوانید اطلاعات فلزیاب Fast Tracker را نیز مطالعه فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + هشت =