معنی و مفهوم نماد گاو در دفینه یابی چیست؟ | علائم گنج نشان گاو در گنجیابی چیست؟

مفهوم نماد گاو در دفینه یابی معانی و توضیحات زیادی طبق نظریه های افراد مختلف دارد. علامت گنج گاو میتواند به نهر اشاره کند وقتی شکارچیان گنج علامت گاو نر را مشاهده میکنند باید به دنبال نهرها در مناطق اطراف خود باشند در صورت دنبال کردن جریان، باید با پل به راه خود ادامه دهید توصیه میشود به مکان های انتقال توجه کنید اشاره میشود که ممکن است دفینه ها در این مکانهای انتقالی باشد.

نماد گاو در دفینه یابی

نظریه برخی باستان شناسان در مورد معنی و مفهوم نماد گاو در دفینه یابی :

  • اگر تصویری از سگ با گاو نر وجود داشته باشد ممکن است در کنار آن یک انسان نیز وجود داشته باشد داشتن افرادی که می درخشند ممکن است نشان دهد که شما واقعا نزدیک غار هستید. همچنین ممکن است گنج را با علامت گاو پیدا کنید.
  • اگر گاو ناقوس بر گردن خود دارد در اینصورت اگر 1 متر را از 5 پله تا پا حفاری کنید به سنگ قبر خواهید رسید.
  • اگر یک تیر در رانهای عقب گاو گیر کرده باشد این گاو زخمی است و در زیر تپه قلعه 3 اتاق وجود دارد که هر کدام به صورت سنگ ریزه بسته شده اند در این اتاقها 3-7-10 بار قاطر کالا وجود دارد. درهای آنها رو به شرق است و بر روی نشان درهای آنها سنگی قرار گرفته است.
  • اگر قوچ مجسمه است عموما نشان دهنده مقبره های ترکی است.
  • اگر سر قوچ و کنار این قوچ حکاکی شده یا علائم متقاطع مشابهی دارد مقبره مسیحیان است.
  • اگر تمام گاو نر واقعا به شکل گوساله است این نشان میدهد که مقبره ای صخره ای است.
  • گر گاو فقط سر دارد باید آن را به عنوان سر گاو تفسیر کرد مقبره های بنایی را میتوانید در اینجا جستجو کنید. عموما به شکل تپه توده است.
  • اگر یک علامت قوچ در نزدیکی چشمه وجود داشته باشد یک خبر خوب وجود دارد که میتوان به راحتی آن را گرفت یک سنگ مرمر در ناحیه چشمه یا در مجاورت آن وجود دارد زیر این سنگ یک خبر خوب وجود دارد.
  • قوچ معمولی تر از گاو است اما دفینه گاو ارزش بیشتری دارد اقلامی که از قبر گاو بیرون می آیند شمارش نمیشوند.

علامت گنج گاو معمولا در چه مکان هایی دیده میشود؟

اغلب سنگ گاو در کنار چشمه ها به صورت یک پهلو دیده میشود که این نماد گاو به معنی سفید خانه است و در پستان گاو چند الماس را جاساز میکردند و در زیر پشت پستان که به دم وصل میشد سوراخ ریزی دارد که با ضربه به آن به راحتی باز میشود و می توانید دست خود درون آن فرو برده و الماس ها را از داخل پستان تخلیه کنید و همچنین و در پشت گاو باز یک سنگ که معمولا با نشان ماه مشخص شده است که پشت ماه هم باز سنگ دیگری باید باشد که سه سوراخ در روی آن قرار دارد که هر سوراخ محل سفیدخانه هارا نشان میدهد.
به طور کلی برای معنای علامت گاو بهتر است در موضوعاتی مانند جهت گیری شاخ های گاو  مکانی که به آن نگاه میکند و بسته بودن چشمانش اقدام کنید.

نماد گاو در دفینه یابی

نشانه گاو در گنج یابی چگونه تفسیر میشود؟

معنای علامت گاو نر میتواند در شکار گنج تغییر کند میتوان گفت که گاو نیز نمادی از رهبری مانند شیر است این موضوع با اندیشه ای مبتنی بر درک قدرت، سلطه و پادشاهی به تصویر کشیده میشود از آنجا که هر دو به مقبره پادشاه اشاره میکنند میتوان آن را با شیر یکسان تفسیر کرد.
برای معنی علامت گاو ما همچنین میتوانیم بگوییم که شکل زن گاو نر است از آنجا که نماد گاو زن در هیتی ها، نماد قدرت است این علامت در مرحله اول گنج را نشان نمیدهد بلکه در درجه اول محل عبادت است معابد آنها همچنین ممکن است به مقبره افرادی با موقعیت قدرتمند اشاره کند.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب به آدرس لینک زیر مراجعه نمائید.

نماد گاو در دفینه یابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =