تفسیر جوغن

تفسیر جوغن ها در روی انواع سنگ ها

دوستان نمونه جوغنی که میبینید دقیقا تو خودش یک رمز و یک نشان مخفی داره که با شیار و خطوط اضافی کاملا گمراه کننده است در این مطلب تفسیر جوغن متفاوت را بررسی می کنیم

 ببینید به برش مربعی شکل چپ عکس جوغن دقت کنید شیاری مربعی شکل وجود داره که نشان از اتاقک و دالانی کوچک هست چون به طرفش باز هست و همینطور چیز بسیار مهمی که درمورد این نماد وجود داره این هست که این جوغان شاید دارای دوشیار درسمت چپ و راست خودش داره ولی به نظر بنده این جوغن اصلا مربوط به قبر نیست و اشاره به دفینه ای در اتاقکی خالی که فقط به شکل قبر هست داره. و اون شیار بسیار نازکی که سمت راست عکس درون دیواره جوغن وجود داره مقدار مسیرو که باید برسی کردو نشان داده که باید حدود شش سانت باشه .

 پس حدود شش متری این نماد شما ورودی دارید که مسیرش میشه راست عکس در مسیر شیار پهن دقیقا سخره ای ایستاده وجود داره که پای سخره ورودی مسدود با سنگ چین هست و مسیر درست کار هست.

تفسیر جوغن

تفسیر جوغنتفسیر جوغن

دوستان در مورد تفسیر جوغن ها ببینید وقتی سه عدد جوغن باهم تشکیل مثلث میدن نشان از بلندی ارزشمندی جهت یابی رو اشاره میکنن پس حالا یعنی شما قبری در جهت نک مثلث در بالاترین نقطه قبرستان داری که دارای ارزش بسیار است که در اطراف و کنار خودشون قبرهایی رو دارن که انسانهای سطح پایینتر از خودشون هستن و شاخص این قبوری که به شکل مثلث بهشون اشاره میشه تلهای خاکی کوچک هستن که درقبرستانهای گبری دیده میشه که مهمترین قبور اون قبرستانند.

سه عدد جوغن

سه عدد جوغن

دوستان به  تفسیر جوغن ها دقت کنید دقیقا یعنی به تعداد و همین حالتو شکل قبر وجود داره و این کروکی تمام قبرهاست و صدرصد روبروی سنگ در فضایی صدمتری شیبی وجود داره که از اول شیب تا انتهای شیب به همین تعداد و همین شکل قبور چیده شده اند. حالت جوغنها نشان دهندیه قبور دارای هدایا هست و دارای چند درخت کهنسال در سه گوش قبرستان. تمام قبرها با شاخص سنگچین دقیقا قابل تشخیص هستند.

جوغن به معنی قبر

جوغن به معنی قبر

2 پاسخ
 1. Kami
  Kami گفته:

  سلام برادر عزیزم یک جوغن دارم تقریبا مثه همین جوغن شیار دار میتونی یه نگاهی بهش بندازی و گمانه زنی کنی ؟

  پاسخ
 2. میثم
  میثم گفته:

  سلام خداقوت لینک دعوت به تلگرام منقضی شده ی جوغن همین شکل دارم ممنون میشم برای تفسیر و راه ارتباط با شما

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =