منظور از دفینه های بی نشان در گنج یابی چیست؟

منظور از دفینه های بی نشان در گنج یابی چیست؟
دوستان جالبه بدونید دفینه های بسیار بزرگی هستند که هیچ نشانه و آثاری ندارند وشاید سالیان سال مردم از روی آنها رد شده ولی کسی متوجه آنها نشده چون در زمان های گذشته در فاصله خاصی از این دفینه ها آثاری ایجاد میکردند که به هیچ وجه با رمزگشایی آن نمیشد به آن دفینه پنهان شده رسید و اصلا از راه تفسیر آثار نمیشد متوجه وجود دفینه بزرگی در نزدیکی شد.

منظور از دفینه های بی نشان در گنج یابی چیست؟

  • دلیل این نوع آثارها فقط برای پنهان کردن نسخه برای آن دفینه بزرگی که آثاری نداشته بوده یعنی برای دفینه آثاری نذاشتند بلکه آثار برای نسخه گذاشته شده است.
  • جالب اینجاست که خیلی کم برای دفینه های بی نشان تله گذاری میشده و خطر کار همان فشار و خطر گاز هست و مسمومیت شدید که از صدتا تله بدتر است.
  • باز کردن این اتاقک ها فقط باید در کنار کارشناس مخصوص و حرفه ای انجام شود.
  • زیرا این گونه ثروت ها دارای اتاقک های زخیم با ساختار ساروجی هستند که باید ورودی آن پیدا شود تا کار بسیار راحت تر انجام شود.
  • این نسخه ها بیشتر در نی و نمد پیچ شده و در صندوقچه قرار میگرفته و درون خودش دنیایی از سوال و هیجان و زیبایی دارد.

انواع مکانهای خاص در دفینه یابی و گنج یابی :

بعضی آثار بصورت طبیعی توسط پروردگار در روی زمین ساخته شده که بهترین نشانه برای پنهان کردن اشیا و ثروت با ارزش گذشتگان که در حال به آن گنجینه یا دفینه گفته میشود این آثار از فاصله دور قابل رویت بوده و در کنار جاده ها وجود دارد و اولین نشانه محسوب میشود با وجود اینگونه آثار و در کنار چنین آثاری نمادهای دیگر که توسط گذشتگان ساخته میشد.

در برخی موارد برای اینگونه گنجینه ها نسخه ای نوشته میشده و دست به دست از اجداد به فرزندها داده میشده است در بیشتر موارد نسخه ها در محلی درون نی که با روغنی مخصوص آغشته میشده یا درون موم پنهان میشده معمولا اینگونه آثار به نامهایی که از قدیم بر روی آنها گذاشته میشده معروفیت دارند و به مرور اسم ها خلاصه یا کوتاه یا تغییر نام داده اند پس توجه داشته باشید مکانهایی که نامی معروف و یا نامی خاص دارند باید خیلی دقیق تر و منطقی تر با خرید دستگاه گنجیاب تحقیق کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =