راز استخوانها در حفاری

راز استخوانها در حفاری و گنج یابی چیست؟ راز استخوانهای درون عمق و در حال کاوش دارای نکات بسیاری هستند. مورد اول در صورتی یک استخوان میتونه برای جهت و دارای دلیل باشه که به صورت تک عضو در میان خاک دست ریز قرار گرفته شده باشه؛ یعنی یک ساق پا،جمجمه، دست با انگشتان، این سه مورد در دفینه گذاری به کار میرفته

راز استخوانها در حفاری
راز استخوانها در حفاری

ببینید در مورد کاوش هایی که درون نسخه به امامزاده و یا پیری اشاره شده شما در عمق کار با چنین مواردی برخورد میکنید. به طور مثال شخصی حالا به هردلیلی کشته میشده و چون استخوان از جنس ماندگاری تشکیل شده و سالها درخاک ماندگاری دارد بهمین دلیل استفاده میشده…مثلا در عمق 6 متر خاک کاملا دست پاش و در جهت خاصی یک جمجم قرار میگیرد.

اگر زیر جمجمه سنگ صافی باشه که جمجمه روی آن قرار گرفته باشه این یعنی هدف در مسیر روبروی نگاه جمجمه است. ولی اگر سنگی درزیر جمجمه نباشد یعنی هدف به زیر راه میده یعنی زیر جمجمه باید ادامه داده بشه.

نمونه بعد ساق پا جهت نازیکی ساق جهترو مشخص میکنه ، یعنی حفاری مستقیم به سمت ساق و همینطور دست که خود نماد کاملا تفسیر مشخصی داره….در صورت کلی تمام این نشانها باید کاملا بررسی بشن چون احتمال ایجاد جهت دهی مرموزانه در تمام این موارد وجود دارد….دوستان موردی که در این سیستم بارگذاری اموال به کار میرفته کلفتی دیواره اتاقک اصلی است که باید کار کاملا تخصصی پیشرود.

وجود استخوان در محل گنج یابی
وجود استخوان در محل گنج یابی
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + چهارده =