فلزیاب لیزر اسکنر LASER SCANNER

فلزیاب لیزر اسکنر LASER SCANNER

دستگاه فلزیاب لیزر اسکنر LASER SCANNER

دستگاه های فلزیاب لیزر اسکنر باعث سهولت کار و وسیله‌ای مناسب برای کاوشگران گنج فراهم آورد، همچنین فلزات قیمتی در طول شب گرم‌تر هستند و از محیط خود گرم‌تر می‌مانند (به وسیله امواج مادون قرمز خورشید گرم می‌شوند و به خاطر ساختار الکترونیکی خود گرما را نگه می‌دارند) وقتی که هدف زیر زمین است، به دلیل افزایش گرمای هوا، این تغییر دما را می‌توان از طریق جستجوگر لیزری نشان داد. این موج یاب مقاوم را که کار کردن با آن آسان است برای جستجوی فلزات قدیمی در لایه‌های زیرین زمین مناسب می‌باشد و تنها کاری که باید انجام دهید آن است که اهداف خود را تشخیص داده و دمای آن راا با دمای طبیعی زمین (سطح زیرین) مقایسه کنید.

فلزیاب لیزر اسکنر LASER SCANNER

فلزیاب لیزر اسکنر LASER SCANNER


موج یاب لیزری در کشف موارد زیر به شما کمک می‌کند:

 • اجسام مدفون شده،
 • تونل‌ها
 • رگه‌های طلا
 • سنگهای معدن
 • رسوبات زر دار و غیره

مشخصات:

 1.  دارای دایره لیزری قابل دید
 2.  حساسیت بالا
 3.  وزن سبک
 4.  طراحی مقاوم برای محیطهایی که ایجاب می‌کند از جستجو گرهای مقاوم استفاده شود.
 5.  واکنش سریع
 6.  (جستجوگر دمایی لیزری مادون قرمز طول موج بلند یک ابزار جستجوگر برای یافتن فلزات، تونل‌ها، غارها و اجساد داخل زمین)
 7. تا شعای ۱کیلومتر

لوازم همراه فلزیاب لیزر اسکنر :

 • کیف سامسونت ضد ضربه
 • باطری ۲۲۰ ولت
 • دستگاه لیزر اسکنر دفترچه راهنمای فارسی و انگلیسی،

طراحی مقاوم برای محیط‌ هایی که نیاز است از جستجوگر های مقاوم استفاده شود. اسکنر لیزری مادون قرمز MX ۶۰۰ PRC یک دستگاه حرفه‌ای با ارزش و ایده آل برای ردیابی فلزات و یافتن حفره است. کوچک و خوش دست و دارای قابلیت نفوذ زیاد در اعماق زیر زمین می‌باشد.

نمونه۱:طلا نقره و معادن مدفون شده: اسکنر لیزری مادون قرمز دمای زمین را ۲۵ درجه نشان می‌دهد. و این دما ناگهان در یک سطح کوچک به ۲۸ درجه افزایش می‌یابد و سپس مجددا به دمای اولیه باز می‌گردد. در محدوده ایکهه اسکنر دمای بالا‌تر از ۲۸ درجه را نشان می‌دهد،معدن قرار دارد زیرا طلا و سایر فلزات قیمتی مانند نقره، مس، برنز، برنج بیشتر از زمین اطراف خود گرما ذخیره می‌کنند و لذا متناسب با آن دماهای بالاتری تشعشع می‌کند.
نمونه۲: حفره های تو خالی (سوراخ‌ها، قبر، تونل و غیره…) اسکنر لیزری مادون قرمز دمای زمین را ۲۵ درجه راا نشان می‌دهد. این دما ناگهان روی یک سطح کوچک‌تر شاید هم سطح کمی بزرگ‌تر به ۲۲ درجه می‌رسد. در این محدوده که اسکنر دمای کمتر ۲۲ درجه را نشان می‌دهد یک فضای خالی وجود دارد که از بیرون قابل رویت نیست زیرا هوای محصور شده در داخل محفظه تو خالی، از اطراف زمین فلزات قیمتی در طول شب گرم‌تر هستند و از محیط خود گرم‌تر می‌مانند (به وسیله امواج مادون قرمز خورشید گرم می‌شوند و به خاطر ساختار مولکولی خود گرما را نگه می‌دارند) وقتی که هدف (فلز قیمتی که به دنبالش هستید) زیر زمین باشد، به دلیل افزایش گرمای هوا، این تغییر دما را می‌توان از طریق جستجوگر لیزری نشان داد. این موج یاب مقاوم را که کار کردن با آن آسان است برای جستجوی فلزات قیمتی زیر در زیر لایه‌های زمین خریداری می‌نمایید. تنها کاری که باید انجام دهید آن است که اهداف خود را تشخیص داده و دمای آن را با دمای طبیعی زمین (سطح زیرین) مقایسه کنید.

موج یاب لیزری در کشف موارد زیر به شما کمک می‌کند:

 1. اجسام مدفون شده
 2. اشیاء با ارزش-تونل‌ها
 3. رگه‌های طلا
 4. سنگ‌های معدنی
 5. رسوبات زردار
 6. سکه‌های مانده در زیر خاک

توجه: این  سیستم یک ترنومتر دیجیتال لیزری است و صرفا به عنوان یک وسیله مکمل مورد استفاده قرار می گیرد. مراقب باشید که این نوع سیستم را به قیمت های گزاف به شما نفروشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − پنج =