تفسیر نماد چکش در گنج یابی | این نماد دارای چه نشان و علامت هایی در دفینه یابی میباشد؟

نماد چکش در گنج یابی و دفینه یابی نماد ابزار حکاکان سنگ میباشد شاید هم یک دفینه متعلق به یک انسان هنرمند را نشان میدهد که باید اطرافش بررسی شود چکش امانت یک اوستا کار یا کسی که با چکش کار میکند میباشد که به همراه پول و اشیا زینتی دیگر میتواند پیدا شود گاها افرادی میگویند که باید نابود و شکسته شود ولی کاملا اشتباه است.

نماد چکش در گنج یابی

معنی و مفهوم نماد چکش در گنج یابی :

  • چکش عموما به معنای زدن و شکستن است گاها گفته میشود که این نشانه باید شکسته شود ولی شما آن را از بین نبرید.
  • قسمت چوب چکش را اندازه بگیرید و در جهت آن به ازای هر سانتی متر یک قدم بردارید، که هر قدم 72 تا 78 سانتی متر میباشد.
  • اگر یک سنگ حاشیه ای وجود داشته باشد یک علامت چکش در 30 فوت این سنگ وجود دارد.
  • اگر چکش بین بازوهای سنجاق قرار دارد سکه نیز بین بازوهای گیره قرار دارد مراقب باشید یک صخره 30 متری در جلوی این مکان وجود دارد.
  • باید صخره ای در حدود 60 متر وجود داشته باشد که دفینه می تواند در این مکان باشد.

وقتی علامت چکش را می بینیم چه نوع تحقیقاتی باید انجام شود؟

اگر علامت چکشی که هنگام جستجوی گنج یافت میشود روی صخره حک شود احتمالا به زیور باستانی از هیتی ها برخورد خواهید کرد آنچه در اینجا مهم است مسیری است که سمت چپ و پرتاب شده چکش در آن قرار دارد اگر نقطه تیز آن رو به زمین باشد گنج در اعماق و زیر صخره است برای تشخیص دقیق این امر به کمک آشکارساز مناسب نیاز است.

در غیر این صورت اگر سنگ را بشکنید و خالی بیرون بیاید خسته خواهید شد اگر طرف چکش زمین را نشان میدهد به معنای مدفون است که شما باید با در نظر گرفتن سایر علائم اطراف حفاری کنید امکانات مشابهی برای حفاری و غیره وجود دارد همچنین در مورد ابزارهای دیگر صدق میکند.

نظر کارشناسان این است که در مکان هایی با تصاویر برجسته چکش ، لایه های سنگ به صورت لایه های نازک به یکدیگر چسبیده اند و هنگام برخورد با این چوب ها با چکش ، ممکن است یک اتاق کوچک در پشت صخره ها وجود داشته باشد که شکسته شده اند در این اتاقها زیور آلات متعلق به رهبران زنان مهم تلقی می شود وقتی چنین جواهری پیدا شد ، مدیر موزه مسئول منطقه باید مطلع شود.

در حالت کلی چکش ابزار دستان چه کسانی میباشد؟

چکش نماد ابزار دستی کسانی است که در زمینه سنگ تراشی مشغول هستند از این معنا میتوان نتیجه گرفت که در این نزدیکی معدن وجود دارد در تحقیقات ما معادن بسته بسیار نزدیک به مناطقی که نشان چکش ساخته شده بود پیدا شد.
تغییرات و تفاوت های غیرطبیعی در جهت نوک چکش وجود دارد که باید اندازه گیری شود از آنجا که این به معنای شکستن است یکی از علائم دفن است که ساختن آن بسیار دشوار است این مسئله میتواند یک انبار بسته یا یک اتاق یا به معنای تونل در گنجیابی شناخته شده باشد.

اگر قصد خرید بهترین دستگاه فلزیاب را دارید به لینک زیر مراجعه نمائید.

نماد چکش در گنج یابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =