تفسیر علامت گاو در دفینه یابی چیست؟ | مهم ترین علائم موجود در کنار نماد گاو کدام ها هستند؟

علامت گاو در دفینه یابی | این نماد در باور ایرانیان باستان نماد آفرینش و حیات خاکی، آبی و آفرینش فرودین میباشد همچنین علامت گنج گاو می تواند به نهر اشاره کند وقتی شکارچیان گنج علامت گاو نر را مشاهده میکنند، باید به دنبال نهرها در مناطق اطراف خود باشند در صورت دنبال کردن جریان باید با پل به راه خود ادامه دهید توصیه میشود به مکان های انتقال توجه کنید اشاره میشود که ممکن است دفن ها در این مکان های انتقالی باشد.

علامت گاو در دفینه یابی

تفسیر علامت گاو در دفینه یابی و گنج یابی :

  • اگر نماد گاو بصورت ایستاده و شکمش بصورت برآمده و شبیه به آبستن باشد داخل شکم آن دفینه وجود دارد.
  • تندیش گاو حتما باید با ساروج درست شده باشد.
  • وقتی تصویری از سگ با گاو نر وجود داشته باشد، ممکن است در کنار آن یک انسان نیز وجود داشته باشد داشتن افرادی که می درخشند ممکن است نشان دهد که شما واقعا نزدیک غار هستید همچنین ممکن است گنج را با علامت گاو پیدا کنید.
  • اگر گاو ناقوس بر گردن خود دارد در اینصورت اگر 1 متر را از 5 پله تا پا حفاری کنید به سنگ قبر خواهید رسید.
  • هنگامی که یک تیر در رانهای عقب گاو گیر کرده باشد این گاو زخمی است و در زیر تپه قلعه 3 اتاق وجود دارد که هر کدام به صورت سنگ ریزه بسته شده اند در این اتاقها 3-7-10 بار قاطر دفینه وجود دارد.
  • و اگر قوچ مجسمه است عموما نشان دهنده مقبره های ترکی است اگر سر قوچ و کنار این قوچ حکاکی شده یا علائم متقاطع مشابهی دارد مقبره مسیحیان است.
  • ا گر تمام گاو نر واقعا به شکل گوساله است این نشان میدهد که مقبره ای صخره ای است.
  • و قتی که گاو فقط سر دارد باید آن را به عنوان سر گاو تفسیر کرد. مقبره های بنایی را میتوانید در اینجا جستجو کنید. عموما به شکل تپه توده است.
  • اگر یک علامت قوچ در نزدیکی چشمه وجود داشته باشد یک خبر خوب وجود دارد که میتوان به راحتی آن را گرفت یک سنگ مرمر در ناحیه چشمه یا در مجاورت آن وجود دارد زیر این سنگ یک خبر خوب وجود دارد.
  • قوچ معمولی تر از گاو است اما دفینه گاو ارزش بیشتری دارد اقلامی که از قبر گاو بیرون می آیند شمارش نمیشوند.

علامت گاو در دفینه یابی

نشان گاو در گنجیابی دارای چه دفینه هایی میباشد؟

نماد گاو در دفینه یابی چندین تفسیر را در برمیگیرد که به ترتیب به آنها می پردازیم.

نشانه گاو در اکثر تمدن های باستان همچون تمدن یونان باستان، ایران، مصر، چین نماد تقدس بوده و گاو را برکت خدایان بر روی زمین میدانستند بر این اساس میتوان گفت نشانه مذهبی بوده است علامت گاو  براساس آنکه نماد تقدسی بوده باید مربوط به مقبره پادشاه و بزرگان دینی باشد که در جهت دید علامت گاو باید به دنبال سنگ مشکوک و یا تپه خاکی (تومولوس) در فاصله 15 الی 30 سانتی متری باشیم نماد گاو در صورتی که بر بالای قله کوه باشد به گنج و دفینه اشاره دارد.

به این صورت مردم باستان به بالای کوه میرفتند و در آنجا برای نماد گاو قربانی میکردند و هدایایی گرانبها در کنار آن مخفی میکردند و از آن میخواستند تا گناهانشان را ببخشاید و او که صدایش به خدا نزدیکتر است برایشان دعا کند تا رزق و روزی آنها بیشتر شود.
صورتی که علامت گاو در در زیر خاک مشاهده شود مربوط به چندین اتاقک در زیر خودش بوده که در این اتاقک ها سکه های دریک هخامنشی یا درهم سلوکی موجود می باشد این اتاقک ها از طریق راهرو به هم وصل بوده و در یکی از راهروها طاقچه ای موجود میباشد که در آن کتاب مقدس (اوستا) قرار دارد گاو در باستان همچنان مورد احترام بوده از شیر آن برای حیات و از ادرار آن برای غسل دادن میت در دوره زرتشتیان کهن استفاده میشده است.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب به لینک زیر مراجعه نمائید.

نماد گاو در گنج یابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × یک =