معنی و مفهوم نماد سر گاو در گنجیابی چیست؟

نماد سر گاو در گنجیابی مانند نماد سر شیر نشانه های مشابهی هستند که به آنها علامت مترادف میگوییم هر دو نماد مقبره پادشاهان یا مردمی معادل پادشاه هستند وقتی یکی از این نماد درون غار وجود داشته باشدقطعا همه باید بدانید گنج و دفینه درون غار پنهان شده است و بیرون غار نباید دنبال دفینه ای باشید که در این صورت با کمک دستگاه فلزیاب میتوانید تمامی آن منطقه را جستجو کرده و به یک گنج خوب برسید.

معنی و مفهوم نماد سر گاو در گنجیابی و دفینه یابی :

  • اگر نماد بر روی دیواری ایستاده قرار گرفته باشد و فقط دو چشم بر روی نماد ایجاد کرده باشند و خود نماد از جنس ساروج ساخته و با ملات به دیواره چسبانیده شده باشد این یعنی خود هدف و نقطه ورودی است.
  • و اگر گاو از یک چشم نابینا باشد تپه ای وجود دارد که چشم نابینا در آنجا مینگرد این تپه پادشاهی است و نشانه ها و گنج های دیگری در پایین دست یافت میشود. 
  • همچنین اگر همین نماد در فضای بیرون غار وجود داشته باشد باید در جهت نگاه نماد مسیر بررسی شود چون در فضای بیرون به هیچ عنوان نماد روی درب چسبانیده نخواهد شد.

تذکر مهم : دوستان البته مسئله این نیست که غاری وجود داشته و جستجوگران به راحتی وارد شدند و به این نماد برخورد کردند خیر اینگونه نیست درب غار که برای رسیدن به این جایگاه ایجاد شده بوده صدرصد مسدود و غیر قابل دید بوده و روزها زمان برده شده تا به این نقطه از کار افتاده دست پیدا کنند یعنی با باز شدن درب اصلی بعد از گذر مسافتی مسیر به دو جهت متفاوت تبدیل میشود که فقط یک جهت به اتاقک خزانه کشیده میشود و جهت بعد احتمال بسیار به تله کشانده میشود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 5 =