فلزیاب Gold Labor Au 79

فلزیاب Gold Labor Au 79 | ساخت OKM

فلزیاب Gold Labor Au 79 | ساخت OKM

فلزیاب OKM Gold Labor Au 79 یک ابزار حمایتی برای همه جویندگان طلا، کاوشگران و معدنچیان برای تعیین محتوای طلای مکان‌ها و مواد معدنی و همچنین نمونه‌های خاک به طور کلی است، این ردیاب طلای ویژه OKM از یک واحد کنترل و فنجان اندازه گیری تشکیل شده است که یک نمونه خاک زمین کوچک را در آن قرار می دهید، این دستگاه ابزاری برای پانینگ طلا برای تعیین میزان طلای نمونه های خاک به طور کلی است و استفاده از این ردیاب طلا به یافتن مکان های معقول برای پانینگ طلا کمک می کند.
اشیاء قابل تشخیص توسط دستگاه: فیلترهای طلا، مواد معدنی طلای طبیعی

 

فلزیاب Gold Labor Au 79

 

دستورالعمل گام به گام ردیاب Gold Labor Au 79

استفاده از این ردیاب طلا به شما کمک می کند تا مکان های معقولی برای اکتشاف طلا یا حتی استخراج طلا پیدا کنید، هنگام استفاده از Gold Labor Au 79، مراحل زیر انجام می شود:
Gold Labor Au 79 را روشن کنید، اگر ظرف نمونه پس از اندازه گیری قبلی تمیز نشده است، ابتدا باید آن را تمیز کنید، هر ذره طلایی که در ظرف نمونه گیر کرده باشد، تشخیص طلا را مخدوش می کند، نمونه خاک را در ظرف نمونه قرار دهید و هرگونه مواد فرومغناطیسی موجود (مانند ماسه سیاه) را بردارید، مرحله آخر با چند بار تکان دادن ظرف نمونه، مقدار طلای نمونه خاک را تعیین میشود، شیر برقی دو فاز بدون الکترولیز ظرف نمونه، ذرات طلا را تشخیص داده و محتوای طلا را محاسبه می کند.

 

طلایاب Gold Labor Au 79

 

استفاده آسان با صفحه نمایش رنگی

در این طلایاب تمام مراحل به صورت بصری بر روی صفحه نمایش رنگی کنسول مرکزی نمایش داده می شود. علاوه بر این، گام به گام از طریق روش اندازه گیری راهنمایی خواهید شد، باتری داخلی حدود 5 ساعت دوام می آورد واستفاده از این ردیاب طلا بسیار ساده است.

 

 Gold Labor Au 79

 

تعیین میزان طلا در خاک با نمونه برداری

OKM Gold Labor Au 79 اطلاعاتی در مورد محتوای طلای نمونه خاک شما بر حسب گرم در تن می دهد،هر چه این مقدار بالاتر باشد، طلای بیشتری در زیر زمین در دسترس است.
یک نمونه خاک را در ظرف Gold Labor Au 79 بریزید، اندازه گیری را شروع کنید و محتوای طلای خاک را بدست آورید، این کار را با چندین نمونه تکرار کنید تا ببینید آیا ارزش شروع روش حفاری طلا را دارد یا خیر.

از دیگر محصولات این کمپانی می توان به فلزیاب Pulse Nova اشاره کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 7 =