نماد دست در گنج یابی

تفسیر نماد دست در گنج یابی

علامت نماد دست در گنج یابی جزء نشانه های گنج قطعی است و گاهی اوقات هم میتواند معانی مختلفی همراه با راست یا چپ بودن داشته باشد درمورد نمادهایی که در واقعیت یک جفت هستن مثل دست و پا و هر چنین عضوی که به شکل نماد ایجاد شدند به دلیل زوج بودن و جفت داشتن همیشه در تفسیر و نقطه کردن و جهت درست رو رفتن باید دو حالت و دو نماد جهت دهنده در کنار خودشون داشته باشند.

نماد دست در گنج یابی

معنی و مفهوم نماد دست در گنج یابی :

  • نماد دست نشانه سوگند است که نشان دهنده مقدار زیادی پول متعلق به یک جامعه است و دفینه آن عمیق است.
  • علامت دست احتمالاً علامت قبر است که جهت قبر به انگشتان میدهد، اگر انگشتی متفاوت از آنچه باید باشد این رمز عبور است مثلاً انگشتی که از حد معمول بلندتر یا کوتاهتر است یا انگشت برجسته یا کم رنگ انگشتان مجاور یا جدا از هم همه رمز هستند.
  • اگر علامت دست برجسته باشد ملک عمیق نیست حداکثر شکم است وقتی جای مناسب را پیدا کردید حتی 1 نفر میتواند ملک را بخرد.
  • و اگر نماد صلیب یا بت در دست باشد، این آخرین نکته است، اگر سنگی که دست از آن ساخته شده خیلی بزرگ است، ممکن است دفینه زیر این سنگ باشد مراقب باشید زیرا این سنگ تله است.
  • وقتی دست راست را 100 قدم جلوتر از دست چپ خود پیدا کردید، این دست باید دو انگشت از پایین بسته باشد یعنی مانند اسلحه باشد انگشت اشاره در جهت مخالف باشد مقدار زیادی وجود دارد.
  • اگر علامت دست روی سنگی در مزرعه باشد، مستقیماً محل دفینه را نشان میدهد.
  • اگر علامت دست یک دست باز است دست خود را روی آن بگذارید و به سمت دیگری نگاه کنید به هر حال، اگر علامت دست روی نماد چپ است دست چپ خود را قرار دهید اگر علامت دست راست است دست راست خود را قرار دهید.
    نکته مهم : در این موقعیت اگر سنگ یا هر خاکریزی وجود دارد که در فاصله 20 متری توجه شما را جلب میکند محل قرار گرفتن این سنگ یا خاکریز را بررسی کنید معمولاً علامت دست چنین مکان هایی را نشان میدهد که نشان دهنده منطقه ای است که دفن در آن واقع شده است اگر روش دیگری برای قضاوت انجام شد دوباره به علامت دست نگاه کنید اگر انگشتی در علامت دست وجود ندارد، مهمترین کاری که باید انجام دهید این است که به دنبال علامت انگشت شکسته بر روی صخره ها در مجاورت باشید اگر شکل یا علامت مشابهی پیدا کردید منطقه ای که این علامت در آن قرار دارد را تا 2-3 متر حفر کنید و با کمک یک دستگاه گنجیاب مفهوم علامت را پیدا کنید.

نشانه های گنج علامت دست :

نماد دست یک علامت فوق العاده مهم است زیرا از قدیم الایام علامت دست نشانه اجتماع بوده به همین دلیل، سیگنال های دستی باید به خوبی تجزیه و تحلیل شوند اما علامت دست را نباید فقط به عنوان یک جامعه ببینیم زیرا غیر از آن میتوان گفت که علامت دست نشان دهنده خیلی چیزها است در گنج یابی، علامت دست گاهی میتواند جهت یا فاصله را نشان دهد علاوه بر این گاهی اوقات میتواند به یک قبر اشاره کند اما مردم اغلب علامت دست را به عنوان یک علامت تدفین درک میکنند.

 

علامت دست یا نمادهایی شبیه به علامت دست که بر روی هر سنگی کشیده میشد در زمانهای قدیم نماد سوگند بود در زمانهای قدیم بسیاری از مردم میتوانستند از این دستها به عنوان سوگند یاد کنند به همین دلیل، علامت دستی که میبینید ممکن است فقط یک سوگند باشد اما در جایی که علامت دست وجود دارد قطعا باید به دنبال نشانه های مختلف بود زیرا در چنین مواردی علائم مختلفی با احتمال نود درصد وجود دارد گاهی شکل صخره، گاهی نوشته های روی دیوارها یا نوشته های روی دیوارها به معنای علامت دست گنج است در نهایت میخواهم به این نکته اشاره کنم که باید علائم دیگری وجود داشته باشد که قطعاً علائم دست وجود دارد ارزیابی هایی که از این طریق انجام می شود بسیار متفاوت خواهد بود.

علامت احتکار دست در گنجیابی :نماد دست در گنج یابی

دیدن علامت دست در میان نشانه های گنج در دفینه یابی قطعاً حل شده به این معنی است که شانس شما اکنون باز است با این حال، یکی از اساسی ترین کارهایی که باید در این موارد انجام داد تفسیر خوب این علائم است اگر چیزی مانند طول، کوتاهی، وضوح یا تاری در دستی که جزو نشانه های گنج است وجود داشته باشد به شما جهت و معانی میدهد این نشانه مهمی است که باید در محدوده علامت گنج دستی به طور کامل بررسی و تفسیر شود.
علائم گنج که به عنوان سیگنال های دستی استفاده میشود به طور کلی در 900-1000 ساخته شده این نشانه ای است که به یونانیان باستان باز میگردد این به عنوان نشانه ای یافت میشود که افرادی که آن را در آنجا دفن کردند به طور جمعی سوگند یاد کردند که این راز را برای یک عمر حفظ کنند که از نظر نشانه های گنج و معانی آنها نشانه بسیار ارزشمندی است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 6 =