معنی و مفهوم نماد ردپای سگ در گنجیابی چیست؟ | آیا این علامت دارای گنج و دفینه می باشد؟

نماد ردپای سگ در گنجیابی یکی از نمادهای یونانی بوده و در مزارها و یا سنگ قبرها یافت نمیشود بیشتر بر روی تخته سنگها و به شکل برجستگی مشاهده میشود همچنین در کاوش گنج، گرگ و پنجه سگ یکی از چهره های یونان باستان است.

نماد ردپای سگ در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد ردپای سگ در گنجیابی چیست؟

  • اگر نماد پنجه سگ در ناحیه ای یافت شد نشانه یک ورودی دفینه است و گاها نیز ورودی یک مزار را نشان میدهد به دلیل اینکه سگ معمولا حیوان صادقی بوده در کنار مرده دفن میشده است.
  • رد پای سگ میتواند به معنای این باشد که به همراه مرده اشیای زینتی اش نیز دفن شده است.
  • اگر نماد تندیسی ایستاده و دو دست به سمت پایین و سر به بالا بود دقیقا زیر نماد مورد کاوش قرار بگیره و در نهایت عمق چهارمتری سرباز دیده خواهد شد.
  • اگر علامت سگ رو به صخره ها باشد حفره ای بین صخره ها وجود دارد.
  • اگر سگی در غار وجود دارد باید 2 بت در اینجا وجود داشته باشد بت ها به سگ نگاه می کنند و سگ به بت ها نگاه میکند مقدار کمی پول و طرح داخل سگ وجود دارد.
  • اگر در جایی سگ وجود داشته باشد قطعا رد پای سگ هم نیز وجود دارد سگ و روباه کاملا متفاوت هستند روباه سگ حیله گر است حیوان خانگی مال روباه است اموال افرادی که بر روی زمین به عنوان گناهکار زندگی میکردند و سگ نشان دهنده دارایی افراد ساکن تر است.
  • اگر سگ با علامت دست باشد دارایی او عمیق است.
  • اگر سگ چهار دست و پا دراز کشیده و پاهایش باز است این قبر است مشخص نیست که حاوی هدیه است یا خیر؟

آیا علامت رد پای سگ میتواند نمایانگر گنج و دفینه باشد؟

در برخی تمدن ها سگ به شکل مجسمه ای بر سر قبر ساخته میشده است و به عنوان نگهبان قبر شناخته میشد زیرا مقدار زیادی پول در قبر وجود داشت که سگ به عنوان نگهبان قرار داده میشده است علامت سگ صخره ای است که در جلو است هنگامی که بر روی این صخره صعود میکنید میتوانید صخره مشخص شده دیگر را مشاهده کنید در نتیجه سنگ های مشخص شده و غار یک نمودار لوزی تشکیل میدهند علامت سگ متوقف کننده است.

نماد ردپای سگ در گنجیابی

همچنین باید بدانید سگ دنباله نشانه یک راهزن است آنها نشانه های جهت دار هستند که به شما میگویند چگونه به محل های دفن مانند سنگ آسیاب، سنگ جدول، غارها، چشمه ها و چشمه ها بروید. ممکن است در جایی که اثری از سگ وجود دارد به هر علامتی برخورد کرد لازم است که بفهمیم کدام یک از آنها با آثار مرتبط است و بر این اساس راه حل هایی تولید شود.

پنجه سگ نشان میدهد که گنجینه ای در آن منطقه وجود دارد گاهی نشان میدهد که ورودی قبر کجاست این سگ معمولا در کنار مردگان دفن میشد زیرا یک حیوان وفادار بود ردپای سگ میتواند نمادی باشد که مرده با جواهرات مورد علاقه خود دفن شده است.

اگر قصد خرید پیشرفته ترین دستگاه فلزیاب را دارید به آدرس سایت ما مراجعه نمائید.

نماد ردپای سگ در گنجیابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =