تفسیر نماد ردپای اسب در گنج یابی و دفینه یابی

تفسیر نماد ردپای اسب در گنج یابی و دفینه یابی

لازم به ذکر است که بدانید نماد ردپای اسب در گنجیابی معانی و مفاهیم زیادی دارد و در واقع یک نوع علامت بسیار رایج نیست و ارامنه عمدتا از این نماد برای پنهان کردن جواهرات خود استفاده میکردند علائم نعل اسبی بیشتر نشانه هایی است که برای یافتن راه دفینه مورد استفاده قرار می گیرد تا جواهرات ارامنه هایی که هنگام ترک این سرزمین توسط سارقان و راهزنان از آناتولی خارج شده اند غصب نشود.

تفسیر نماد ردپای اسب در گنج یابی و دفینه یابی

نماد ردپای اسب در گنجیابی به چند صورت میباشد که از جمله آنها :

  • نماد نعل اسب و علامت صلیب : اگر علامت نعل اسبی روی صخره ای در میان درختان پنهان شده و میخ هایی روی این علائم نعل اسبی همراه با علامت صلیبی در اطراف آن وجود داشته باشد یعنی این نشانه سکه طلا هست.
  • علامت نعل اسب و پیکان : اگر علامت پیکان (فلش) در کنار یا روی نعل اسب وجود داشته باشد ، سنگی در سمت گوشه ای که با پیکان مشخص شده است وجود دارد که این نقطه مقصد محسوب می شود بنابراین این یک نشانه میباشد.

انواع میخ ردپای اسب در گنج یابی و دفینه یابی :

میخ های نعل اسب دو نوع هستند یکی از آنها میخ صلیب و دیگری میخ کولی میباشد.

  • میخ کولی : نشان دهنده ثروت و صلیب هم نشان دهنده قبر میباشد میخ کولی روی نعل اسب ورودی یک غار کوچک را مشخص میکند که هنگام بازکردن این ورودی غارها باید مراقب باشید که در معرض گازهای سمی قرار نگیرید میخ کولی نشانه درختان قدیمی در منطقه بوده و تعداد میخ ها نشان دهنده گورهای منطقه میباشد اغلب در اطراف درختان قدیمی منطقه ای که این میخ در آن قرار دارد نگاه کنید با این حال هنگام باز کردن قبرها در اینجا باید بسیار مراقب باشید زیرا مقبره های قسم خورده و طلسم شده در اینجا هستند.

  • و دیگری میخ صلیب : اگر صلیب میخ داشته باشد یعنی یک درخت پیر نیز وجود دارد تعداد میخ در این درخت تعداد گورها را نشان میدهد توجه کنید که همه قبرهای اینجا باری بوده و همه آنها قسم خورده اند و اما اگر صلیبی با نعل اسب روی سنگ وجود دارد در اینصورت مراقب باشید که اینجا یک غار وجود دارد و این غار در دو جا ثروت و دفینه دارد(که با استفاده از دستگاه طلایاب میتوانید همه ثروت و گنج های داخل غار را مورد کاوش قرار بدهید) که این غار به دو قسمت تقسیم میشود.
    همچنین علامت نعل اسب ساختار نسبتاً پیچیده ای دارد که در صورت یافتن این علامت تنها میتوان با انجام تحقیقات و جستجوهای طولانی اثری از گنج پیدا کرد به همین دلیل هرکس این علامت را پیدا کند باید در جستجوی طولانی و مسیرهای جاده ای به طور کامل تحقیق کند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + ده =