منظور از نماد گاو در گنجیابی چیست؟ | علائم گنج موجود در نماد گاو چیست؟

مفهوم نماد گاو در گنجیابی معانی و توضیحات زیادی طبق نظریه های افراد مختلف دارد علامت گنج گاو میتواند به نهر اشاره کند وقتی شکارچیان گنج علامت گاو نر را مشاهده میکنند باید به دنبال نهرها در مناطق اطراف خود باشند در صورت دنبال کردن جریان، باید با پل به راه خود ادامه دهید توصیه میشود به مکان های انتقال توجه کنید اشاره میشود که ممکن است دفینه ها در این مکان های انتقالی باشد.

نماد گاو در گنجیابی

معنی و مفهوم نماد گاو در گنجیابی و دفینه یابی :

  • اگر تصویری از سگ با گاو نر وجود داشته باشد، ممکن است در کنار آن یک انسان نیز وجود داشته باشد.
  • وقتی گاو ناقوس بر گردن خود دارد، در اینصورت اگر 1 متر را از 5 پله تا پا حفاری کنید به سنگ قبر خواهید رسید.
  • یک تیر در رانهای عقب گاو گیر کرده باشد این گاو زخمی است و در زیر تپه قلعه 3 اتاق وجود دارد که هر کدام به صورت سنگ ریزه بسته شده اند.
  • اگر قوچ مجسمه است عموما نشان دهنده مقبره های ترکی است اگر سر قوچ و کنار این قوچ حکاکی شده یا علائم متقاطع مشابهی دارد مقبره مسیحیان است.
  • هنگامی که تمام گاو نر واقعا به شکل گوساله است این نشان میدهد که مقبره ای صخره ای است.
  • گر گاو فقط سر دارد باید آن را به عنوان سر گاو تفسیر کرد مقبره های بنایی را میتوانید در اینجا جستجو کنید عموما به شکل تپه توده است.
  • اگر یک علامت قوچ در نزدیکی چشمه وجود داشته باشد یک خبر خوب وجود دارد که میتوان به راحتی آن را گرفت یک سنگ مرمر در ناحیه چشمه یا در مجاورت آن وجود دارد زیر این سنگ یک خبر خوب وجود دارد.
  • قوچ معمولی تر از گاو است اما دفینه گاو ارزش بیشتری دارد اقلامی که از قبر گاو بیرون می آیند شمارش نمیشوند.

معمولا نشان گاو در کدام مکان ها دیده میشود؟

اغلب سنگ گاو در کنار چشمه ها به صورت یک پهلو دیده میشود که این نماد گاو به معنی سفید خانه است و در پستان گاو چند الماس را جاساز می کردند و در زیر پشت پستان که به دم وصل میشد سوراخ ریزی دارد که با ضربه به آن به راحتی باز میشود و میتوانید دست خود درون آن فرو برده و الماس ها را از داخل پستان تخلیه کنید و همچنین و در پشت گاو باز یک سنگ که معمولا با نشان ماه مشخص شده است که پشت ماه هم باز سنگ دیگری باید باشد که سه سوراخ در روی آن قرار دارد که هر سوراخ محل سفیدخانه هارا نشان میدهد.
به طور کلی برای معنای علامت گاو بهتر است در موضوعاتی مانند جهت گیری شاخ های گاو مکانی که به آن نگاه میکند و بسته بودن چشمانش اقدام کنید.

نماد گاو در گنجیابی

نشانه گاو در گنج چگونه تفسیر می شود؟

معنای علامت گاو نر میتواند در شکار گنج تغییر کند میتوان گفت که گاو نیز نمادی از رهبری مانند شیر است این موضوع با اندیشه ای مبتنی بر درک قدرت، سلطه و پادشاهی به تصویر کشیده میشود از آنجا که هر دو به مقبره پادشاه اشاره میکنند میتوان آن را با شیر یکسان تفسیر کرد.

برای معنی علامت گاو ما همچنین میتوانیم بگوییم که شکل زن گاو نر است از آنجا که نماد گاو زن در هیتی ها، نماد قدرت است این علامت در مرحله اول گنج را نشان نمیدهد بلکه در درجه اول محل عبادت است معابد آنها همچنین ممکن است به مقبره افرادی با موقعیت قدرتمند اشاره کند.

برای خرید انواع دستگاه فلزیاب به لینک زیر مراجعه نمائید.

نماد گاو در گنجیابی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − چهارده =