معنی و مفهوم نماد تبر در گنج یابی

معنی و مفهوم نماد تبر در گنج یابی

نماد تبر در گنج یابی از نشانه هایی است که که کمتر از آن استفاده شده و اکثرا راهزنان از این نشانه استفاده میکردند آن چیزی که باید در نماد تبر دقت شود، این است که نوک قسمت پشت نماد تبر درست شده یا نه؟
همچنین علامت تبر در انبار، نماد سلطه در روم میباشد و یکی از نشانه هایی است که راهزنان و ارامنه و یونانی ها به ندرت از آن استفاده میکنند از آنجایی که این یک سلاح جنگی است در هر دوره ای از تاریخ مورد استفاده قرار گرفته است و به عنوان یک زینت در بسیاری از سازه های ساختمانی دیده میشود.

نماد تبر در گنج یابی

تفسیر نماد تبر در گنج یابی و دفینه یابی :

  • اگر نوک پشتش درست شده باشد باید در جهت متفاوت به درختان قدیمی دقت شود.
  • و اگر درخت هم وجود نداشته باشد میتوان از محاسبات ریاضی استفاده کرد درازای تبر اندازه گیری شده در جهتی که قرار دارد به همان اندازه درازا به متر باید حرکت کرد و به موقعیت زمین نیز باید دقت کرد.
  • وقتی تبر به همراه انسان و یا هر نشان دیگری باشد، باز هم بنا به افسانه یونان به موجوداتی مربوط میشود که قسمت بالای بدنشان انسان و پایین آن اسب میباشد.
  • بر روی یک سنگ ثابت که یک قبری را نشان میدهد را میبینیم ستاره ها میتواند می تواند نشان رتبه و یا یک ایالت باشد.
  • ولی اگر تبر دو دهنه باشد، سکه های نقره ۱۴ تا ۱۶ گرمی را میبینیم.
  • هنگامی که روی سنگ ثابت و در کنارش نقش های دیگر هم باشد نشانه این است که مزار وجود دارد و در اطراف آن باید جستجوی دقیقی انجام شود زیرا قبر یک فرد معتبر میباشد.
  • نماد تبر یک مقبره خانوادگی است که معمولاً یک قبر سنگی در گنج یابی است و میتوان قبر همسر و فرزندان را پیدا کرد.

معنی و مفهوم علامت گنج تبر چیست؟

اگر با علامت تبر برخورد کردید، ابتدا باید مشخص کنید که تبر جنگی یا هیزم شکن است اطراف صخره که تبر جنگی در آن قرار دارد باید به خوبی مورد مطالعه قرار گیرد این سنگ معمولاً در مناطق جنگلی یافت میشود مناطق کوهستانی شیب دار وجود دارد، غارهای بسته یا غارهای باز مکان هایی هستند که نیاز به توجه دارند ممکن است به زودی در سرداب بسته شوند بنابراین در داخل آن دفینه وجود دارد.

نماد تبر در گنج یابی

اگر تبر هیزم شکنی است یعنی یک طرف آن تبر تیز است پس باید درختان کهنسال نزدیک را به دقت بررسی کنید زیرا دفینه و گنجینه هستند بنابراین پول در گودال درخت پنهان شده و کار آن است در واقع اگر دقت کرده باشید بر روی دیوار برخی از خانه های ارمنی قدیمی کشورمان، روی درها و یا روی دستگیره های زنگ، تابلوهای تبر دیده میشود که در چنین مواردی باید به دنبال چاه و اتاق مخفی متصل بود.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه های فلزیاب می توانید

به سایت خرید دستگاه طلایاب و گنجیاب مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − هفت =