نمادهای نگهبان در گنج یابی و دفینه یابی

در مورد مقبره ها و نمادهای نگهبان در گنجیابی مورد جالب نکته اعتقادی کار هست که بعد از برپایی مقبره نمادی را به عنوان نگهبان جایگاه در کنار کار ایجاد میکردند که اعتقاد بر این بوده که با دادن انرژی به نماد میتواند از جایگاه و موقعیت کار نگهبانی کند و درگذشته اگر اشخاص متوجه چنین بنایی و موقعیتی میشدند از دستبرد زدن به جایگاه خوداری میکردند چون احتمال ایجاد خطر را در موقع کار میدادند که نگهبان جلوگیری از کارشان میکرده است بر این اساس مطالبی که در انواع کتاب گنج یابی به آن تاکید شده، نگهبانان اموال و ثروت گذشتگان بوده است.

نمادهای نگهبان در گنجیابی را چگونه تشخیص دهیم؟ (نگهبان گنج ها در زمانهای قدیم!)

  • شاید خرافات بوده و کارایی نداشتند ولی چون این یک باور مذهبی و اعتقادی بوده پس این باور باعث میشده است که واقعا وجود نگهبان و موانع خیالی را احساس میکردند درست مثل اشخاصی که در حال حاضر اعتقاد زیادی به وجود طلسمات دارند و بیشتر این باور وجود این موارد هست که به این موارد ریشه و واقعیت میبخشد.
  • مثلا در دم ورودی تل سنگی و ریزشی ایجاد میکردند و به خیال خود فکر میکردند که با وارد شدن در این ورودی نماد نگهبان وارد عمل میشود و باعث ریختن سنگ و باعث مرگ میشده که اینها همون تل هایی هستند که با کاهش و افزایش وزن عمل میکردند.
  • با گام گذاشتن باعث افزایش وزن در آن نقطه و دوباره با برداشتن گام کاهش وزن ایجاد میشده و این تکرار و تحریک فضا باعث عملکرد تل ها (تومولوس) میشده که اشخاص این را پای قدرت نگهبان مال و دفینه میگذاشتند.

معنی و مفهوم نگهبان گنج ها در دفینه یابی چیست؟

در زمانهای بسیار قدیم افرادی که میخواستند گنج و دفینه های خود را پنهان کنند اول از همه به این فکر میکردند که گنجینه های پنهان شده خود را چگونه از دست راهزنان در امان نگه دارند که کسی به آنها دستبرد نزند سپس به این فکر می افتادند که با حکاکی نمادی روی سنگی یا صخره ای نماد نگهبان ایجاد کنند تا نگهبان آن منطقه و گنج های ایشان باشد!

برای جستجو و کاوش دقیق میتوانید با استفاده از دستگاه گنجیاب عمل کنید

در اینصورت برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع دستگاه طلایاب میتوانید

به سایت خرید دستگاه فلزیاب مراجعه نمائید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + دوازده =